EKHÜ veebiseminar 07.06.2022: Eesti majanduse ülevaade ja väljavaade

EKHÜ kutsub kuulama veebiseminari Eesti majanduse ülevaade ja väljavaade, 2 TP.

Toimumisaeg: 7. juunil kell 9.30 – 11.00 Microsoft Teams’i keskkonnas
Hind: EKHÜ liikmele ja liikmekandidaadile on osalemine tasuta
          EKHÜ mitteliikmele on osalemistasu 30 eurot

Seminaril räägib Luminori peaökonomist ja Tartu Ülikooli makroökonoomika kaasprofessor Lenno Uusküla. Ta küsib, kuidas mõista majanduse praegust olukorda ja arutleb selle üle, mida ning miks tulevik võib tuua. 

Lektorist
Lenno Uusküla kaitses doktorikraadi majandusteaduses Euroopa Ülikool-Instituudis (European University Institute) Firenzes, Itaalias. Varasemalt on õppinud Euroopa Kolledžis (College of Europe) Brugges, Belgias ning Tartu Ülikoolis. Alates märtsist 2022 on ta Luminori peaökonomist. Enne seda on ta töötanud Arenguseire Keskuses uuringute juhina, Eesti Pangas majandusuuringute allosakonnas vanemökonomistina ja Euroopa Keskpangas Frankfurdis ökonomistina. Peamised uurimissuunad on olnud makroökonoomika ja finantsstabiilsus, kuid tegelenud ka paljude teiste teemadega. Tema teadusartikleid on avaldatud eriala juhtivates teadusajakirjades. 

EKHÜ mitteliikmetel palun seminarile registreerumiseks ühendust võtta hiljemalt 1. juunil EKHÜ e-posti aadressil ekhy@ekhy.ee.

Registreerumisel palun märkida alljärgnevad andmed:

  • Seminaril osaleva isiku ees- ja perekonnanimi
  • Seminari eest maksva isiku või ettevõtte andmed arve esitamiseks

Link seminaril osalemiseks edastatakse 6. juunil. Seminarist loobumisel palun teatage EKHÜ e-posti teel ekhy@ekhy.ee vähemalt 3 tööpäeva enne seminari toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% seminari maksumusest.