Nordic Real Estate Forum 2024 – Real Estate REALITY – What’s Really Going on?

Corpore Konverentsid kutsub – http://www.nordicreforum.com/

Käesolevaga on meil hea meel kutsuda Teid NORDIC REAL ESTATE FORUM 2024, mis toimub 27. märtsil 2024 Kultuurikatlas, Tallinnas. Tänavuse foorumi peateema on Real Estate REALITY – What’s Really Going on?
20 aastat järjest oleme korraldanud Baltimaade suurimat ja vanimat kinnisvarakonverentsi. Selle aja jooksul oleme võõrustanud enam kui 7000 osalejat ja 700 esinejat rohkem kui 15 riigist.

Nordic Real Estate Forum toob kokku sektorijuhid ja otsustajad Põhjamaadest, Baltimaadest ja mujalt Euroopast, et saada osa aruteludest kinnisvarasektori tuleviku üle.
NREF-i eesmärk on saada Põhja- ja Baltimaade juhtivaks kinnisvarafoorumiks.

Palun vaadake ka foorumi tutvustavat videot: https://www.youtube.com/watch?v=LUH9aLTBRV4

Siinkohal on meil hea meel tutvustada esimest peaesinejat, kes sai eelmise aasta osalejatelt väga sooja vastuvõtu ja tagasiside, mistõttu oleme otsustanud 2024. aastal ta foorumile tagasi kutsuda. NREF 2024 programmi avalikustame jaanuaris:

  • Nerijus Mačiulis, Group Deputy Chief Economist, Macro Research Baltics, Swedbank

Foorumil saab näha ja kuulda palju põnevaid paneele ning inspireerivaid esinejaid! Toimuvad erinevad diskussioonipaneelid kinnisvara investeeringute, makromajanduse, kaubanduskinnisvara, arenduse, ehituse, kommertskinnisvara, Proptech ja ESG teemadel, kus ka sinul on võimalus kaasa rääkida! Õhtusel vastuvõtul saab klientide ja konkurentidega päeval omandatud teadmisi jagada!

NREF 2024 partnerid on: Swedbank, NEWSEC, East Capital, Colonna, Baltic Horizon Fund ja Advokaadibüroo Glimstedt.

Kohtumiseni Nordic Real Estate Forum 2024!

Parimate koostöösoovidega,

Meelis Kopli
Tegevjuht
Corpore Konverentsid

Nordic Real Estate Forum 2024 korraldajate nimel:
Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid.