Kinnisvara Guru 2016 ja Parim Kolleeg 2016

10.novembril 2016 toimus KUMU auditooriumis XV Rahvusvaheline Kinnisvarakonverents Kinnisvara 2016 Kas BUUM tuleb?

Konverentsi on kinnisvara erialaliidud – Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing ja Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda koostöös Corpore Konverentsid’ega korraldamas juba 15.aastat.

Igal aastal kuulutatakse konverentsil välja Kinnisvara Guru 2016 ning kinnisvaraliidud jagavad aastaauhindasid. Auhinnaga Kinnisvara Guru tunnustatakse neid, kes on aasta jooksul silmnähtavalt ja positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut.

Kinnisvara Guru 2016

Käesoleval aastal anti Kinnisvara Guru tiitel meie Ühingu asutajaliikmele ja pikaajalisele juhatuse esimehele, kes on 20 aasta jooksul andnud suure panuse kinnisvara hindajate koolitajana, kutse andjana, kinnisvara hindamise standardite ja õppekirjanduse koostajana.

foto-s161110-106Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul on Tambet Tiitsu pühendumus ja pikaajaline panus kinnisvara hindajate erialaliidu juhina märkimisväärne. “Žürii leidis ühehäälselt, et teda võib nimetada julgelt kinnisvara hindamise isaks ja tema panus väärib esile tõstmist,” lisas Rüütel.

foto-s161110-111

Auhind ja sellega kaasnev tiitel on kahtlemata suur tunnustus ja valmistab rõõmu. Alustasin 1995. aastal Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu juhatuse esimehena koos meeskonnaga sisuliselt puhtalt lehelt valdkonna ülesehitamisega. See on olnud aastatepikkune raske töö, kuid tagasi vaadates hindan seda võimalust väga kõrgelt. On olnud siiras rõõm töötada suurepärase kollektiiviga kutseühingus, mille areng on olnud kiire ja märgatav ning mille roll kinnisvarasektoris on oluline. Viimased poolteist aastat Maa-ameti peadirektorina on aga andnud mulle võimaluse näha ja väärtustada hindajate tööd hoopis teisest positsioonist,” sõnas Maa-ameti peadirektor Tambet Tiits.

foto-s161110-119

foto-s161110-116


Fotod: Corpore Konverentsid

 

Parim Kolleeg 2016

EKHÜ korraldab konkurssi igal aastal, et liikmete ettepanekute alusel välja selgitada Ühingu liige, kelle märkimisväärne panus on aidanud kaasa Ühingu tegevusele ja arengule.
Konkursi Parim Kolleeg 2016 võitjaks tunnistas EKHÜ juhatus Aivar Tomson’i, kes on Ühingu asutajaliige ning on oma aktiivse osalusega andnud suure panuse Ühingu tegevusse ja arengusse hindajate koolitajana, kutse andjana, kinnisvara hindamise standardite ja õppekirjanduse koostajana ning on ka alati abivalmis kolleeg. Oma suure kogemusega on ta abiks mitmetes rahvusvahelistes projektides, esindades Eestit. Ka käesoleval ajal – Etioopias.
Ühingu liikmed hindavad tema panust sedavõrd kõrgelt, et selle tunnustuse saab Aivar Tomson juba teist korda, esimest korda aastal 2001.

Aivar Tomson